Про проєкт

Проєкт «Прогулянки Кременчуком» – це спроба зібрати та систематизувати інформацію про культурні й природні об’єкти Кременчука: вулиці й площі, споруди, місця поховання, монументи, вуличну скульптуру, парки й сквери, ліси й гідрологічні об’єкти. Тим паче, що деякі з них прямо на наших очах уходять в історію.

Ідея сайту (блогу) виникла в 2018 році під час роботи над статтями Української Вікіпедії, присвяченими Кременчуку. Адже не всі об’єкти міста, інформацію про які хочеться зберегти, є значимими для Вікіпедії. Ось тут ці відомості й будуть зберігатися, можливо, ще й стануть комусь у пригоді.

Я не є професіональним істориком чи краєзнавцем, історико-краєзнавчі дослідження та розвиток проєкту «Прогулянки Кременчуком» не є моєю основною роботою. Отже, оновлення сайту відбувається, коли є для цього вільний час і бажання, а в статтях можуть бути неточності (сподіваюсь, все ж небагато).

Я не займаюся професіонально фотографією та веброзробкою чи вебдизайном, тому керуюся, перш за все, інформативністю світлин, власним уявленням про зручність та суб’єктивною візуальною оцінкою сторінок у різних браузерах.

Я не ставлю за мету «розкрутку» блогу та збільшення кількості відвідувачів. Матеріали індексуються Ґуґлом, і той, кому вони потрібні, легко їх знайде.

Цей сайт є першим і станом на 2021 рік залишається єдиним повністю українськомовним краєзнавчим ресурсом про Кременчук.

Усі світлини, якщо не вказано інше, зроблені мною (© Oleh Kushch) й опубліковані під вільною ліцензією CC-BY-SA-4.0.

Якщо Ви помітите помилки або неточності, пишіть про це в коментарях.

Буду дуже вдячний за надані історичні світлини об’єктів Кременчука.

Автор блогу: Олег Кущ
email: olegkushch77@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар